Różnica Między Dobrymi i Złymi Pąkami Marihuany

Bycie nowym w świecie marihuany może być ekscytujące, chociaż zwykle wiąże się z gorzkimi niespodziankami wynikającymi z dezinformacji początkujących. Dzieje się tak dlatego, że nowemu użytkownikowi trudno jest dokładnie określić, czego powinieneś szukać, a potem wpadasz na bliskiego przyjaciela, który mówi ci, że twoje pąki są kiepskie. Aby więc nie dać się oszukać, przyjrzyjmy się podstawowym różnicom pomiędzy dobrej i złej jakości pąkami.

Należy pamiętać, że nie dotyczy to tylko marihuany kupowanej w sklepie, ale także pąków zebranych po wyhodowaniu własnych nasion w domu. Kontrast pomiędzy najlepszymi i słabymi pąkami opiera się głównie na wysokich efektach; kolor; aromat i smak; obecność kryształów; gęstość pąków; przycinanie i nie tylko. Ogólnie rzecz biorąc, dobrej jakości pąki będą mocno napompowane i będą miały lśniący, dobrze wypielęgnowany, kolorowy wygląd.

Pąki marihuany można podzielić na trzy różne typy:

• Pąki niskiej jakości;
• Pąki średniej jakości;
• I najwyższej jakości pąki.

Zasadniczo za każdym razem, gdy masz możliwość zafunduj sobie przyjemność i sięgnij po rzeczy premium. Ale aby je rozróżnić, musisz być w stanie zidentyfikować główne cechy każdej grupy.

1. Pąki marihuany niskiej jakości.

Większość z nas tego doświadczyła, byliśmy młodzi i nowi w cudownym świecie palenia marihuany i desperacko szukaliśmy taniego palenia. Wtedy właśnie natknęliśmy się na nasze pierwsze doświadczenie słabej marihuany.

Pąki marihuany niskiej jakości to te, które wyglądają żałośnie, wydają się być bardzo ściśnięte (bo są) i mogą nawet mieć ceglastą, kamienną formę. W tych pąkach często znajdują się absurdalne ilości nasion, a także nieprzyjemny zapach i smak, nawet tak, że możesz nawet nie chcieć ich palić. Główne aspekty marihuany niskiej jakości to:

• Dominują brązowawe, ciemnozielone odcienie;
• Dużo nasion;
• Ściśnięta struktura;
• Nie kleją się, nie są prawidłowo wysuszone;
• Niska zawartość terpenów;
• Chropowaty smak;
• Słabe efekty.

Głównym problemem związanym z tymi pąkami jest to, że zazwyczaj nie są uprawiane z należytą starannością i w ogóle nie są pielęgnowane. Ludzie uprawiający te rośliny marihuany w ogóle nie przywiązują wagi do jakości i dlatego jest to tak widoczne na ich produkcie końcowym.

W większości przypadków pąki niskiej jakości uprawia się w celach komercyjnych, eksportując je nielegalnie z jednego kraju do drugiego, zapakowane w małe opakowania, dlatego wyglądają tak okropnie. Chociaż zwykle są to produkty z czarnego rynku, mogą również powstać w wyniku tego, że początkujący hodowcy popełnili błąd w trakcie procesu i uzyskali smutno wyglądające pąki. Wreszcie, najbardziej oczywistym wskaźnikiem niskiej jakości pąków jest ich cena, która jest zauważalnie niska.

2. Pąki marihuany średniej jakości.

Większość pąków amatorskich lub średnio zaawansowanych hodowców domowych pasuje do tej kategorii, co wcale nie jest takie złe. Już sam fakt, że daleko im do pąków niskiej jakości, zasługuje na owację na stojąco. Pąki konopi średniej jakości to te, które już wyglądają jak właściwe pąki, mają piękne zielone odcienie, zapach i smak.

Pąki te powstają dzięki hodowcom, którzy przynajmniej włożyli trochę miłości i troski w proces uprawy, zwracając uwagę na harmonogram podlewania, składniki odżywcze, a może nawet czynniki wpływające na środowisko. Jeśli w tym momencie kupisz pąki średniej jakości, cena będzie już znacznie wyższa niż pąków o niskim standardzie, ale możemy Cię zapewnić, że będzie warto. Pąki średniej jakości można rozpoznać po następujących cechach:

• Jasne odcienie zieleni, błyszcząca warstwa włosków;
• Mocne, lepkie pąki;
• Brak nasion;
• Przyjemny smak i aromat;
• O wiele lepsze efekty niż w przypadku słabych pąków.

Chociaż pąki średniej jakości są już akceptowalne i przyzwoite, wszyscy znamy takiego znajomego, który powie „tak, są dobre, ale paliłem lepsze.

3. Pąki marihuany wysokiej jakości.

Czy to my, czy trawa wygląda na bardziej zieloną? Tak, prawdopodobnie właśnie natknąłeś się na pąki marihuany najwyższej jakości! Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, pozwól nam opisać, jak wyglądają te klejnoty, i wybacz, jeśli przy okazji zamienimy się w poetów. Te pąki są dziełem wykwalifikowanych mistrzów, hodowców na poziomie eksperckim, którzy mają jasne pojęcie o tym, co robią. Zwykle pąki najwyższej jakości można znaleźć w dużych miastach lub w popularnych miejscach uprawy marihuany, takich jak Hiszpania; Północna Kalifornia i Holandia.

To w takich miejscach jak te mistrzowie poświęcają się całkowicie swojej uprawie, będąc świadomi każdego szczegółu procesu uprawy, aby jak najlepiej wykorzystać swoje nasiona. Tak, z pewnością będziesz w stanie rozpoznać zapach, smak i haj, jaki uzyskasz dzięki tym pąkom!
Jeśli nie pochodzisz z tych gorących miejsc, w których uprawiana jest marihuana, nie oznacza to, że nie możesz znaleźć tych zielonych diamentów nigdzie indziej, a nawet samodzielnie ich wyhodować. Upewnij się tylko, że zapoznałeś się z wszystkimi procedurami, aby opanować uprawę konopi indyjskich.

Te małe drzewka będą prawdopodobnie kosztować znacznie więcej niż dwie poprzednie kategorie, możemy jednak zapewnić, że efekty to wynagrodzą! Jeśli więc chcesz się rozpieszczać i zdobyć największe klejnoty na rynku, powinieneś wyczekiwać takich jakości jak:

• Kolor głębokiej zieleni, z kombinacją głęboko pomarańczowych słupków i bajeczną, błyszczącą powłoką włosków;
• Lepkość na palcach po dotknięciu ich;
• Wspaniałe terpeny;
• Efekty zwalające z nóg.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że ten przewodnik krótki pomoże Ci w przyszłości odróżnić dobre pąki marihuany od złych. Najlepszym sposobem, aby mieć pewność, że nie zostaniesz oszukany przy zakupie pąków marihuany jest bycie poinformowanym lub uzyskanie pomocy od kogoś, kto się zna na marihuanie. Nie bój się pytać, zawsze lepiej pozbyć się wątpliwości, niż później żałować swoich decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.